





9 800 ₴
Парогенератор WEIJIE SPR-MN 2035 – це надійне обладнання для інтенсивного та ефективного прасування. Оснащений зручною праскою та бойлером об'ємом 3,5 літра, він забезпечує стабільну подачу пари під тиском 2.5 бар, що дозволяє легко розгладжувати навіть щільні та складні тканини. Ідеально підходить для ательє, хімчисток, пралень або домашнього використання. Забезпечує швидке нагрівання та безперебійну подачу пари. Потужний парогенератор та продумана конструкція праски забезпечують якісне прасування будь-якого типу тканини.
Довжина електричного кабелю 1,6 м
Довжина шланга який з'єднує праску з бойлером 2 метри.
Технічні характеристики парогенератора із праскою Super mini 2035:
Місткість для води - 3,5 л
Макс. споживана потужність – 1250 Вт
Тиск пари - 2,5 бара.
Тривалість роботи від однієї заливки – 4 години
Вертикальне відпарювання - так
Країна виробник - Китай
Напруга - 220 В
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 3.5 л |
| Максимальний тиск пари | 2.5 бар |
| Час безперервної роботи без доливання води | 240 хв |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Постійне подавання пари | да |
| Регулювання подавання пари | немає |
| Тип | З парогенератором |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Довжина парового шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сухе прасування | Да |
| Мірний стакан | Да |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |